ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY

Výrobky
 

Vnitřní žaluzie


Vnitřní žaluzie jsou stále nejpoužívanější způsoben zastínění v ČR. Dokáží ochránit vaše soukromí před nežádoucími pohledy okolí, zamezují průniku slunečního paprsku a umožňují velmi jednoduchým způsobem regulovat intenzitu osvětlení v místnosti. Velkou výhodou je možnost uchycení do všech typů plastových oken i eurooken. Široká škála typů, barev, ovládání, materiálového provedení splní i vaše nejnáročnější představy.


IDS

IDS

Spolehlivost, dostupnost a praktičnost.  To vše je nová řetízková žaluzie z poslední vývojové řady, která je určená do všech typů plastových oken a eurooken.

 
více zde »
 
MAX 25

MAX 25

Design a kvalita řadí MAX 25 již dlouhá léta mezi jednu z nejoblíbenějších řetízkových žaluzií. Je určena pro plastová okna i eurookna. Výhodou je montáž do okenních zasklívacích lišt a tím i nenarušení okenního křídla.

 
více zde »
 
Harmony

Harmony

Velmi univerzální žaluzie, kterou lze použít snad všude. Máte kastlové okna? Žádný problém pro žaluzií Harmony. A zvládne zastínit i atypické šikmé prostory.

 
více zde »
 
Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie

Hledáte-li vnitřní žaluzie, které zaujmou každou návštěvu svým přírodním vzhledem a elegantním provedením, tak již nemusíte hledat dál.

 
více zde »
 
INT 50

INT 50

Vnitřní žaluzie s šířkou lamely 50 mm jejíž největší předností je možnost zastínění velkých ploch, například u rozměrnějších okenních sestav.

 
více zde »
 
Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Výrobek prověřený dlouholetým užíváním v domácnostech, kancelářích nebo veřejných prostorách. Její praktičnost a funkčnost je stále oceňována.

 
více zde »
 
 
 

Suntechnik a Somfy

 

 

 Somfy TaHoma kafe

 
 

Rychlý kontakt

Showroom :

 

Sun Technik Plus s.r.o.

třída Tomáše Bati 227

763 02  Zlín - Louky

 

mobil: 731 460 199
telefon: 576 519 000

e-mail: info@suntechnik.cz