ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY

Výrobky
 

Automatizace domácnosti od Somfy


Domácnost ovládaná chytrým telefonem a sérií předem nastavených “scénářů” už není záležitostí sci-fi filmů. Dnešní pokročilé technologie vás překvapí pohodlím i bezpečím, které přinášejí do každodenního života. Seznamte se s automatizací domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy.

 

 

 

                                            Somfy Expert

 

 

 

Nová úroveň ovládání domácnosti

V automatizované domácnosti máte doslova pod palcem ovládání stínění, osvětlení i energií. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy jde o systém TaHoma.

Každé zařízení poté ovládáte z počítače nebo chytrého telefonu nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte. Scénář může vypadat například tak, že se automaticky stáhnou žaluzie, pokud teplota v domě přesáhne pětadvacet stupňů a sluneční čidlo zaznamená intenzivní záření.

 

 

 

  Somfy automatizace

 

 

 

O systému TaHoma®

TaHoma je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny díky zpětné vazbě a podpoře zabezpečení celého objektu. Systém vám dá například vědět, že byla roleta bezpečně stažena.

 

 

 Somfy TaHoma 

 

 


 
 

Suntechnik a Somfy

 

 

 Somfy TaHoma kafe

 
 

Rychlý kontakt

Showroom :

 

Sun Technik Plus s.r.o.

třída Tomáše Bati 227

763 02  Zlín - Louky

 

mobil: 731 460 199
telefon: 576 519 000

e-mail: info@suntechnik.cz