ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY

Profil
 


Kdo jsme

Společnost Sun Technik Plus s.r.o.  je specializovaná firma na stínící techniku. Prodáváme a montujeme žaluzie, rolety, markýzy, plisé, sítě proti hmyzu a celou řadu dalších výrobků pro zastínění. V dnešní době již nejde jen o to zastínit, ale stále důležitější se stává otázka designu. Naší snahou je nabídnout zákazníkům to nejlepší možné řešení, se kterým budou po dlouhá léta spokojeni. Nedodáváme stínící techniku, kterou bychom si sami na svá okna nebo terasu nedali.

 

Poradenství

Je lepší vnitřní nebo venkovní stínění?  Mám použít látkovou roletku nebo žaluzií? Zorientovat se v široké nabídce různých výrobků není vůbec  jednoduché a troufneme si říci, že pro laika i téměř nemožné. Proto pro naše zákazníky zajišťujeme profesionální poradenství.  Neustále sledujeme nové trendy a dokážeme vám nabídnout i výrobky, které jsou na českém trhu nové a poměrně neznámé.
 

Vzorková kancelář

Nedokážete si daný výrobek představit? Řešení je jednoduché. Navštivte naši vzorkovou kancelář, kde jsou pro vás vystaveny nejpoužívanější výrobky a kde vše na vlastní oči uvidíte a můžete si sami vyzkoušet. Vzhledem k časté práci v terénu u zákazníků, doporučujeme telefonicky se domluvit na čase návštěvy. 

 

Záruční lhůty

Díky tomu, že prodáváme výrobky několika renomovaných výrobců protisluneční techniky, jsme schopni vám nabídnout opravdu to nejlepší řešení. A vždy se zárukou. U nejprodávanějších výrobků poskytujeme záruku 4 roky a na elektropříslušenství a markýzové látky 5 let. Samozřejmostí je kompletní pozáruční servis.
 

Ekologie

Dbáme na životní prostředí. Třídění odpadu a následná ekologické likvidace patří k našemu standardu. Vysloužilé výrobky od vás odkoupíme formou protiúčtu  a postaráme se o jejich rozebrání, roztřízení podle materiálů a vhodnou likvidaci.  Vhodně navržené  stínění napomáhá k příjemnějšímu tepelnému komfortu a tím i omezení  použití klimatizačních zařízení. Anebo naopak snížení nákladů na vytápění. Každá, třeba i nepatrná pomoc našemu životnímu prostředí není zbytečná.


 
 

AKCE BŘEZEN - VYMĚŇTE STARÉ ŽALUZIE ZA NOVÉ

 

Nové žaluzie se slevou 30%

Staré žaluzie vykoupíme

Demontáž žaluzií zdarma

 
 

Rychlý kontakt

Vzorková kancelář:

 

Sun Technik Plus s.r.o.

Mostní 5552

760 01  Zlín

 

mobil: 603 700 536
telefon: 576 519 000

e-mail: info@suntechnik.cz

 

 
 
© 2011 NOWONET media, s.r.o. Design by Daniel Hutňan

 

Designová svítidla LIRIO od Philipsu. | Kvalitní zdravotní matrace pro všechny | Máte rádi značkové parfémy? V našem e-shopu nabízíme velký výběr vůní za super ceny! | Další odkazy

 
V našem E - shopu najdete obývací stěny a stylový nábytek do obývacího pokoje vyrobený např. z přírodní dýhy nebo masívního dřeva. Důležitou součástí zahrady jsou hadice zahradní Těžko můžete zalévat například trávník bez kvalitní hadice. Proto Vám nabízíme také donášku přímo do bytu. V případě pro dřevěný nábytek či jiného rozložného nábytku je samozřejmostí i montáž. Stříbrné šperky - šperky s povrchovou úpravou Rhodia najdete na našich stránkách, jedná se o kvalitní produkty za skvělé ceny.