ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY

Výrobky
 

Rolety


Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, představují také vynikající prvek zabezpečení proti vloupání. Hliníkové rolety pak představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, která chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Samozřejmě je možné rolety použít také jako ochranu před přílišným slunečním zářením.

 


Rolety s viditelným boxem

Rolety s viditelným boxem

Rolety, které svým elegantním vzhledem doplní fasádu vašeho domu a záleží jen na vás, jaký tvar boxu zvolíte. Hranatý, půlkulatý, čtvrtkruhový, nebo třeba s úkosem? 

 
více zde »
 
Rolety s boxem pro zaomítání

Rolety s boxem pro zaomítání

Box je ukryt pod omítkou, takže roleta dokonale splyne s fasádou domu a nezasahuje do vzhledu okna. Stačí si jen vybrat tu nejhezčí barvu lamely.

 
více zde »
 
Rolety do překladů

Rolety do překladů

Máte nové roletové překlady Heluz, Rono nebo třeba Batima? I do těchto systémů vám profesionálně namontujeme rolety.

 
více zde »
 
 
 

AKCE SRPEN

 

Žaluzie se slevou 30% !!!

 
 

Rychlý kontakt

Vzorková kancelář:

 

Sun Technik Plus s.r.o.

Mostní 5552

760 01  Zlín

 

mobil: 603 700 536
telefon: 576 519 000

e-mail: info@suntechnik.cz

 

 
 
© 2011 NOWONET media, s.r.o. Design by Daniel Hutňan

 

Designová svítidla LIRIO od Philipsu. | Kvalitní zdravotní matrace pro všechny | Máte rádi značkové parfémy? V našem e-shopu nabízíme velký výběr vůní za super ceny! | Další odkazy

 
Pokud toužíte po pocitu bezpečí a soukromí, kupte si kvalitní dveře obraťte se na nás již dnes. Máte rádi pizzu? A co takhle rovnou dvě. Zařídí to slevomat ve výborné restauraci Fofr Pizza. Jedna pizza za cenou dvou nejde odmítnou. Nabízíme Vám ložní povlečení bavlněné, krepové, flanelové i luxusní povlečení z bavlněného saténu. Tisíce vozidel na internetu. Vyberte si svůj autobazar v blízkosti vašeho domova.