ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY

Výrobky
 

Rolety


Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, představují také vynikající prvek zabezpečení proti vloupání. Hliníkové rolety pak představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, která chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Samozřejmě je možné rolety použít také jako ochranu před přílišným slunečním zářením.

 


Rolety s viditelným boxem

Rolety s viditelným boxem

Rolety, které svým elegantním vzhledem doplní fasádu vašeho domu a záleží jen na vás, jaký tvar boxu zvolíte. Hranatý, půlkulatý, čtvrtkruhový, nebo třeba s úkosem? 

 
více zde »
 
Rolety s boxem pro zaomítání

Rolety s boxem pro zaomítání

Box je ukryt pod omítkou, takže roleta dokonale splyne s fasádou domu a nezasahuje do vzhledu okna. Stačí si jen vybrat tu nejhezčí barvu lamely.

 
více zde »
 
Rolety do překladů

Rolety do překladů

Máte nové roletové překlady Heluz, Rono nebo třeba Batima? I do těchto systémů vám profesionálně namontujeme rolety.

 
více zde »
 
 
 

AKCE BŘEZEN - VYMĚŇTE STARÉ ŽALUZIE ZA NOVÉ

 

Nové žaluzie se slevou 30%

Staré žaluzie vykoupíme

Demontáž žaluzií zdarma

 
 

Rychlý kontakt

Vzorková kancelář:

 

Sun Technik Plus s.r.o.

Mostní 5552

760 01  Zlín

 

mobil: 603 700 536
telefon: 576 519 000

e-mail: info@suntechnik.cz

 

 
 
© 2011 NOWONET media, s.r.o. Design by Daniel Hutňan

 

Designová svítidla LIRIO od Philipsu. | Kvalitní zdravotní matrace pro všechny | Máte rádi značkové parfémy? V našem e-shopu nabízíme velký výběr vůní za super ceny! | Další odkazy

 
Dokonalé šperky - to jsou naše produkty ke kterým dostanete krabičku na šperky. Vlnitý střešní systém určený pro pergoly či zimní zahrady, který je schopný ochránit před deštěm a sluncem. Obývací stěny jsou vyráběny jak z masivu, tak z imitace, dýhy či kombinace dalších materiálů. Pomocí barev a odstínů dřeva. Jsme tradičním výrobcem CD a DVD i dalších datových medií. Expresní výrobu datových nosičů naše společnost zahájila již před 15 lety, během kterých se vypalování cd propracovala až k lisování DVD a výrobě Blu-ray disků.