ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY

Výrobky
 

Vnitřní žaluzie


Vnitřní žaluzie jsou stále nejpoužívanější způsoben zastínění v ČR. Dokáží ochránit vaše soukromí před nežádoucími pohledy okolí, zamezují průniku slunečního paprsku a umožňují velmi jednoduchým způsobem regulovat intenzitu osvětlení v místnosti. Velkou výhodou je možnost uchycení do všech typů plastových oken i eurooken. Široká škála typů, barev, ovládání, materiálového provedení splní i vaše nejnáročnější představy.


IDS

IDS

Spolehlivost, dostupnost a praktičnost.  To vše je nová řetízková žaluzie z poslední vývojové řady, která je určená do všech typů plastových oken a eurooken.

 
více zde »
 
MAX 25

MAX 25

Design a kvalita řadí MAX 25 již dlouhá léta mezi jednu z nejoblíbenějších řetízkových žaluzií. Je určena pro plastová okna i eurookna. Výhodou je montáž do okenních zasklívacích lišt a tím i nenarušení okenního křídla.

 
více zde »
 
Harmony

Harmony

Velmi univerzální žaluzie, kterou lze použít snad všude. Máte kastlové okna? Žádný problém pro žaluzií Harmony. A zvládne zastínit i atypické šikmé prostory.

 
více zde »
 
Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie

Hledáte-li vnitřní žaluzie, které zaujmou každou návštěvu svým přírodním vzhledem a elegantním provedením, tak již nemusíte hledat dál.

 
více zde »
 
INT 50

INT 50

Vnitřní žaluzie s šířkou lamely 50 mm jejíž největší předností je možnost zastínění velkých ploch, například u rozměrnějších okenních sestav.

 
více zde »
 
Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Výrobek prověřený dlouholetým užíváním v domácnostech, kancelářích nebo veřejných prostorách. Její praktičnost a funkčnost je stále oceňována.

 
více zde »
 
 
 

AKCE SRPEN

 

Žaluzie se slevou 30% !!!

 
 

Rychlý kontakt

Vzorková kancelář:

 

Sun Technik Plus s.r.o.

Mostní 5552

760 01  Zlín

 

mobil: 603 700 536
telefon: 576 519 000

e-mail: info@suntechnik.cz

 

 
 
© 2011 NOWONET media, s.r.o. Design by Daniel Hutňan

 

Designová svítidla LIRIO od Philipsu. | Kvalitní zdravotní matrace pro všechny | Máte rádi značkové parfémy? V našem e-shopu nabízíme velký výběr vůní za super ceny! | Další odkazy

 
e kvalitám této budovy, stojící v klidné pražské čtvrti s výbornou dopravní dostupností, přispívají také plastová okna z profilu Inoutic Prestige. U každé kožené sedačky je možné vybrat barvu a typ kůže soupravy, barvy a tvary nožiček sedačky. Libovolně konzultujte s prodejcem. I proto se snažíme nabízet pneumatiky za nejnižší možné ceny a připravujeme množství akčních nabídek a slev. Vyrobené v České Republice šperky náušnice s použitím vysoce kvalitních diamantů budou zářivou ozdobou při každé příležitosti. Společně se šperkem je dodáván certifikát s údaji.